Друзі, ми продовжуємо працювати!
Доставка Контакти Про нас Гарантія Кабінет Акції 061-220-01-01
(073) 233-01-01
(050) 422-01-01
(096) 522-01-01
м. Запоріжжя, ул. Патріотична, 50б
ПН-ЧТ: 9-17, ПТ: 9-16
0

Відеоспостереження


IP камера ESCAM QD520 Peashooter

1573 грн

В наявності 140001
відгуки: 1

Сучасні цифрові камери спостереження

Відеоспостереження в Україні - поширений метод охорони і забезпечення безпеки будь-яких об'єктів. Він дозволяє застерегти крадіжку майна, пожежі та інші надзвичайні ситуації. Основа безперервного якісного контролю - камера. ТОВ «Безпека» продає сучасні камери відеоспостереження в Києві, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах нашої країни. В асортименті - обладнання тільки від перевірених виробників.

Характеристики камер відеоспостереження

Сучасна камера спостереження - переважно цифровий пристрій, проводове або бездротове (в останньому випадку сигнал передається за допомогою радіохвиль на монітор або безпосередньо на комп'ютер). Якщо на об'єкті немає перешкод для радіосигналу, рекомендується застосовувати мобільне і зручне бездротове обладнання.

В інтернет-магазині 101 можна купити камеру відеоспостереження в Харкові, Кривому Розі, Кропивницького та інших містах країни з відповідними експлуатаційними характеристиками. Якщо вам потрібна камера для зовнішньої установки - ми запропонуємо моделі з додатковим захистом, а також опцією інфрачервоної нічний підсвічування. Якщо необхідно, порекомендуємо моделі з функцією одно- або двосторонньої передачі аудіосигналу.

Типи камер відеоспостереження

Сучасні системи відеоспостереження в Одесі, Львові, Чернігові та інших містах можуть комплектувати наступними видами відеокамер:

    аналогові - застосовуються рідко, їм на зміну прийшли цифрові;
    IP камери відеоспостереження для зовнішньої і внутрішньої експлуатації, купольні і безкорпусні;
    поворотні моделі з опцією динамічного огляду, наближення, панорамної зйомки;
    HD SDI - пристрої зовнішнього і внутрішнього типу, які підходять для роботи з відеореєстраторами;
    HD-CVI - моделі, здатні передавати відео в максимальній якості по коаксіальному кабелю
    TVR - передають на відеореєстратор кольорове зображення на відстань до 100 м.

У ТОВ «Безпека» ви можете камери відеоспостереження купити в Житомирі, Вінниці, Полтаві, Сумах і будь-яких інших населених пунктах: співпрацюючи зі службами доставки, ми забезпечимо оперативну відправку замовлення. Володіючи багаторічним досвідом і формуючи асортимент з перевіреного обладнання, ми готові надати експертні консультації щодо вибору. Допоможемо вам купити відеоспостереження для будинку, офісного приміщення, магазину і будь-якого іншого об'єкта.


Головна
Системи безпеки
Відеоспостереження